Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracownik księgowości z językiem niemieckim/francuskim

Pracownik księgowości z językiem niemieckim/francuskimCPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą domiędzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiejgiełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w
8 EU krajachposiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szeregrozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search orazConsulting Obszarów HRM

Dla naszego międzynarodowego Klienta, posiadającego swój odział w Krakowie, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

JO-1312-276852

Obowiązki:
Bieżące wsparcie zagranicznego Klienta w operacjach księgowych oraz finansowych
Tworzenie analiz oraz raportów
Reprezentowanie firmy oraz jej oferty w kontaktach z Klientami
Zarządzanie bazą danych finansowych
Księgowanie płatności przychodzących
Operacje na kontach klientów
Kontakt z pracownikami działu sprzedaży
Utrzymywanie oraz budowanie przyjaznych relacji z Klientami.

Oczekiwania:

Biegła znajomość języka niemieckiego/francuskiego
Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziana znajomość programu Excel
Chęć nauki oraz rozwoju w obszarze księgowości/finansów
Mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze księgowości, choć nie jest to wymagane.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie
Praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji
Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się na polskim rynku branży księgowości międzynarodowej
Jasną ścieżkę kariery
Wysokie standardy pracy;
Profesjonalny program szkoleń,
Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem, zachęcamy do wysłania CV w języku angielskim na adres: anna.pernaczynska@cpljobs.pl
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: Cpljobs
Oferta pracy Pracownik księgowości z językiem niemieckim/francuskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

| Czytano 4868 razy | 09-07-2014