Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

Pracownik

PracownikPracownik 29 letni wszechstronny , z zawodu kucharz i dalej wykonuję ten zawód ale potrafię i dobrze się czuję jako pracownik magazynu umiejętność obsługi wózka widłowego jako pracownik wykończenie wnętrz malowanie , szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie, kafelki, trochę hydrauliki, posiadam również doświadczenie jako kierowca kat B , znalazł bym się również w filetowaniu ryb i masarni, pracowałem też w stoczni jako elektromonter , szukam pracy za granicą dobrej pracy dobrze wykonuję swoją pracę jestem pracowitym i sumiennym pracownikiem dbam o szczegóły w wykonywanej pracy.
Pensja:
Lokalizacja: Gdynia
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pracownik może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Norwegia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1424 razy | 29-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.