Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Praca/pilne

Praca/pilneSzukam pracy w Luton lub okolicach od zaraz z mozliwoscia zamieszkania, jestem osoba pracowita sumienna, umiejaca pracowaac w grupie, mam doswiadczenie pracy w pakowalni owocow i salatek, Moge tez podjac prace inna i w innej miejscowosci.
Pensja:
Lokalizacja: Margate
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Praca/pilne może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 915 razy | 15-11-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.