Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Praca w magazynie GXO | Super oferta na Nowy Rok - NL

Praca w magazynie GXO | Super oferta na Nowy Rok - NLGXO to czołowy dostawca usług transportowych i logistycznych na świecie! Z nami będziesz pracować w dynamicznym środowisku, wykorzystując najnowsze technologie i procesy, aby wspierać znane marki w efektywnym zarządzaniu ich łańcuchami dostaw.

Różne lokalizacje pracy do wyboru - Venlo, Tilburg, Heerlen.

Opis Stanowiska: Twoje zadania będą obejmować kompletowanie, pakowanie, wysyłkę i obsługę zwrotów. To łatwa praca z przyjemnymi produktami, takimi jak ciuchy, buty i akcesoria odzieżowe! Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy kompleksowe szkolenie i wsparcie!

Warunki zatrudnienia:
#8226;Atrakcyjna stawka godzinowa: od 13, 27 EUR brutto!
#8226;Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
#8226;Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej
#8226;Praca na różne zmiany głównie od poniedziałku do piątku (możliwe też soboty - w zależności od zapotrzebowania oraz lokalizacji)
#8226;Zakwaterowanie w dogodnych lokalizacjach
#8226;Możliwość korzystania ze zorganizowanego transportu do pracy (rowerem lub samochodem) lub zwrot części kosztów w przypadku dojazdów własnym autem
Pozostałe korzyści:
#8226;Darmowe owoce, kawa, herbata oraz dostęp do stołówki i automatów z przekąskami
#8226;Możliwość rozwoju kariery i awansu dla wydajnych pracowników
#8226;Wspierające i międzynarodowe środowisko pracy
#8226;Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
#8226;Telefoniczny helpdesk czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu
#8226;Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników 3 WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE!
Wymagania:
#8226;Komunikatywna znajomość języka angielskiego!OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia- -Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.


Pensja:
Lokalizacja: Różne lokalizacje pracy do wyboru - Venlo, Tilburg, Heerlen.
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Kontakt 4u
Interesujące? Aplikuj teraz i dołącz do zespołu GXO. Zadzwoń: 717443100 lub wyślij aplikację na adres: applications@ottoworkforce.eu
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


OTTO Work Force Recruitme | Czytano 210 razy | 21-12-2023

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.