Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Praca w hotelach w Berlinie

Praca w hotelach w BerlinieCzy może ktoś ma informacje odnośnie wcześniejszej oferty dot. pracy w hotelach w Berlinie i spotkania w Krakowie lub Berlinie? Byłem w Krakowie na rozm. wstępnej i obiecali pracę, lecz kontakt się urwał. Czy ktoś z tam obecnych otrzymał już umowę od Pani Wioletty lub jakąś informację dotyczącą tej pracy?
Pensja:
Lokalizacja: Berlin
Firma: renata595
Kontakt
Oferta pracy Praca w hotelach w Berlinie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

renata595 | Czytano 1859 razy | 17-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.