Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca przy ręcznym rozładunku tirów!

Praca przy ręcznym rozładunku tirów!Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
pracownik magazynu DPD
Miejsce pracy: Holandii

OPIS PRACODAWCY: firma, w której Państwo będą pracować jest zaufana przez pracowników, którzy zawsze chętnie wracają do pracy w niej. Od wielu lat działa na rynku sprzedaży online, a zatrudnienie się w obecnym okresie daje gwarancję dużej ilości godzin pracy.

NIE wymagamy doświadczenia

WYMAGANIA JEDYNIE:
*samodzielność na stanowisku pracy
*gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
*chęć nauki i poszerzania wiedzy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
*rozładunek paczek
*przepakowywanie
*sortowanie paczek

Oferujemy:
*stałe tygodniowe wynagrodzenie, 420-430 #8364; netto - minus 90#8364; zakwaterowanie
*możliwość pracy nadgodzin
*zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach (nigdy bungalowy) 90 EURO/TYDZIEN
*w pełni wyposażone zakwaterowanie
*ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
*opiekę polskojęzycznego koordynatora
*dobrą atmosferę pracy

Praca odbywa się na magazynie jednej z największych firm kurierskich DPD.

Forma zatrudnienia:
*Pełny etat umowa o pracę tymczasową na prawie holenderskim.

Kontakt tego samego dnia po otrzymaniu CV!
Numer telefonu: +48 571 247 691 / adres e-mail: rafal@konektia.com
Pensja:
Lokalizacja: Eindhover
Firma: Rafalkonektia
Oferta pracy Praca przy ręcznym rozładunku tirów! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 209 razy | 11-12-2020