Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

Praca przy produkcji przynęt

Praca przy produkcji przynętDla klienta z Finlandii, międzynarodowej firmy Kuusamo produkującej przynęty poszukujemy osób do pracy przy produkcji przynęt spiningowych. Praca bez znajomości języka fińskiego również dla par.
Do zadań pracownika będzie należała praca na linii produkcyjnej przy montażu kotwiczek do woblerów (przynęty imitujące żywe rybki).

Zarobki: 13 euro/h netto
Miejsce pracy: okolice Lahti, Finlandia
Wyjazd: 22 lutego z Wrocławia

Wymagania:

- dobry wzrok
- niekaralność
- mile widziane prawo jazdy kat B
- solidność, dokładność, zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Pracodawca zapewnia:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - ubezpieczenie
- Atrakcyjne warunki pracy
- Zakwaterowanie
- długoterminową współpracę
- opiekę koordynatora na terenie Finlandii


W CV NALEŻY umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883).
Pensja: 13 EUR/h
Lokalizacja: Lahti
Firma: Kuusamo
Kontakt
Oferta pracy Praca przy produkcji przynęt może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 8722 razy | 03-02-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ