Strona główna >> _Pozostałe >> Kupię / sprzedam

PRACA - Docieplenia Budynkow dla Ekipy

PRACA - Docieplenia Budynkow dla EkipyBelgijska firma IsoStone zatrudni ekipe  3 - 4 osoby na własnej  Działalności Gospodarczej Belgiskiej lub Polskiej z A1 do dociepleń budynkow na elewacjach w Belgii.
 
Wymagane doświadczenie w docieplaniu budynków.
Klejenie izolacji, siatka, nakladanie kleju oraz doświadczenie w ubieraniu elewacji

Tynk cienkowarstwowy
Cegielki klinkierowe
Drewno

Wymagana Wlasna Dzialanosc Gospodarcza A1 + Auto + Narzedzia
 
Dla ekipy z doświadczeniem gwarantujemy
Stale Zlecenia
Terminowe płatności

Zainteresowani proszę dzwonic pod numer


Pensja: 0
Lokalizacja: Belgia
Firma: Isostone
Kontakt
Oferta pracy PRACA - Docieplenia Budynkow dla Ekipy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Kupię / sprzedam

Isostone | Czytano 845 razy | 11-09-2020

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.