Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Praca dla szwaczek krawcowych

Praca dla szwaczek krawcowych Agencja Pracy Natalia poszukuje pań z doświadczeniem jako szwaczka krawcowa. Posiadamy oferty pracy na terenie całego UK, różne rodzaje szycia. Praca legalna, od zaraz.
Szycie głównie na overlok, stebnikówka i dwu igłówka.
Praca na Brytyjskim kontrakcie, z zapewnionym zakwaterowaniem #8211; do opłaty we własnym zakresie.

Pensja: 8 GB/h
Lokalizacja: Swansea
Firma: Apnatalia
Kontakt
Oferta pracy Praca dla szwaczek krawcowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 808 razy | 27-10-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.