Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Poszukuję pracy w UK

Poszukuję pracy w UKWitam Serdecznie, mam na imie Piotr poszukuję pracy w Nottingham lub okolicach, posiadam uprawnienia na wózki widłowe przednie, boczne oraz man-up a także uprawnienia na windy szpitalne oraz towarowe pracowałem ponad 6 lat na magazynie wysokiego składowania z częsciami samochodowymi. Pracowałem ze skanerem ręcznym system SAP, szybko uczę się nowych umiejętnośći oraz jestem pracowity, sumienny nie bojący się nowych wyzwań , mój angielski jest na poziomie komunikatwynym.
Prosił bym o kontakt na emaila: piotr_ploska@interia.pl z góry dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi. Poszukuję najchętniej stałej pracy.

Pozdrawiam
Piotr.P
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Poszukuję pracy w UK może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 520 razy | 10-07-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ