Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Poszukuje pracownika do remontów "złotej raczki"

Poszukuje pracownika do remontów Znajomość hydrauliki, elektryki itp niezbędna. Samodzielna praca bez nadzoru. Doświadczenie niezbędne. Praca na terenie Harrogate i Leeds. Możliwość zakwaterowanie w remontowany domu.
Pensja: 1000
Lokalizacja: Harrogate
Firma: Advo
Kontakt
Oferta pracy Poszukuje pracownika do remontów "złotej raczki" może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 782 razy | 15-01-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.