Strona główna >> Belgia >> Szukam pracy

Pomocnik stolarza

Pomocnik stolarzaPracowałem w niemieckim zakładzie stolarskim wyrabiających schody.
Praca moja polegała na kompletowaniu wszystkich elementów schodów wraz z ich pakowaniem i wprowadzaniu danych do komputera. Również wykonywałem pracę na stolarni tzn. cięcie desek na listwy, wycinanie felernych części . Pracowałem również na frezarce, sklejarce, szlifowanie na grubościówce gotowych prefabrykatów itd itd. Mam 47 lat. Znam język niemiecki w stopniu podstawowym. Dysponuję własnym samochodem. Możliwość szybkiego wyjazdu.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pomocnik stolarza może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 689 razy | 13-04-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.