Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

Pomocnik, opiekun, pracownik fizyczny

Pomocnik, opiekun, pracownik fizycznyWitam, 36-latek z dobrą znajomością j. niemieckiego, uczciwy podejmie pracę jako pomocnik, opiekun, pracownik fizyczny. Zyczyłbym sobie zaroków tygodniowych rzędu 300-400 Euro netto (po odliczeniu Kost und Logis).
Kontakt: basti1978@tlen.pl
Dziękuję
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Pomocnik, opiekun, pracownik fizyczny może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 2290 razy | 18-08-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.