Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

jenot41
jenot41
o.p
o.p
Tokarska
Tokarska
zbych
zbych
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Francja >> Dam pracę

Pomocnik montera instalacji (CO, wod-kan - mile widziane chł

Pomocnik montera instalacji (CO, wod-kan - mile widziane chłEuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pomocnik montera instalacji (CO, wod-kan - mile widziane chłodnictwo)

Lokalizacja pracy: Paryż, Francja

Opis stanowiska:
- zgrzewanie, zaciskanie, lutowanie połączeń rur, wiercenie otworów, gwintowanie, szlifowanie, uszczelnianie złącz kielichowych, klejenie, składanie, izolowanie (Armaflex)
- praca w budynkach mieszkalnych (wielorodzinnych), biurowcach; chłodnictwo: praca w sklepach, magazynach, zakładach pracy

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (niewymagane - możliwe przyuczenie do pracy)
- umiejętność posługiwania się różnego rodzaju narzędziami : klucze, przecinaki, młotek, gwintownica, giętarka, szlifierka kątowa, młot do kucia pneumatycznego, wkrętarka elektryczna, zaciskarka, sprzęt do spawania gazowego (palnik)
- sumienność, dokładność
- przestrzeganie zasad BHP

Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilną pracę od zaraz w renomowanej firmie w pełnym wymiarze godzin
- umowę o pracę tymczasową
- stawka godzinowa + dodatki
- przyuczenie do pracy w przypadku braku doświadczenia
- bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- zorganizowane dojazdy z mieszkania do miejsca pracy
- nadgodziny dodatkowo płatne

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EuropaJob
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem "Pomocnik montera instalacji".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


EuropaJob | Czytano 108 razy | 20-09-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.