Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

Podejmę się od zaraz / sprzątanie /opieka/zaklad miesny

Podejmę się od zaraz / sprzątanie /opieka/zaklad miesnyWitam jestem zainteresowana współpraca najlpiej jako, pomoc domowa,kelnerka,zbió owoców i warzyw sprzataczka, opiekunka do osób starszych jak i również interesuje mnie posada w przetwórstwie mięsym :)od roku 2012 przebywałam w Holandii i Wiedniu pracując na stanowisku mięsnym oraz sprzątając prywatne domy i biura, obecnie opiekowałam się dwiema osobami starszymi, od urodzenia mieszkam z osobą niepełnosprawną co na pewno ma duży wpływ na relacje z osobami chorymi..Obecnie podejmę się jakiej kolwiek pracy.
Pensja: Od 5e
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Podejmę się od zaraz / sprzątanie /opieka/zaklad miesny może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

| Czytano 2959 razy | 05-09-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.