Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Pielęgniarka Instrumentariuszka

Pielęgniarka InstrumentariuszkaEPSN Workforce Poland wraz z Kent Institute of Medicine and Surgery (KIMS Hospital) w Mindstone poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy Operacyjnych zainteresowanych pracą w prestiżowej nowootwartej prywatnej klinice chirurgicznej.

Termin rozpoczęcia pracy: Luty/marzec 2017

Zakres obowiązków:
-opieka nad pacjentem na bloku operacyjnym (chirurgia ogólna, ginekologia, ortopedia)
-przygotowanie instrumentów do operacji
-opieka nad pacjentem na sali pooperacyjnej

Wymagania:
-rejestracja w NMC lub w trakcie (wymóg konieczny)
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-doświadczenie zawodowe min. 1-2 lata
-wykształcenie medyczne
-gotowość do rozpoczęcia pracy od lutego/marca 2017

Oferta:
-kontrakt stały w pełnym wymiarze godzin (37.5)
-atrakcyjne wynagrodzenie 26, 000-32, 000 GBP rocznie
-ubezpieczenie zdrowotne
-pakiet relokacyjny 1500 GBP
-pełne wsparcie w relokacji (zakwaterowanie, przelot na miesce pracy zapewnione przez pracodawcę)
-pakiet benefitów (system bonusów i premii, voucher na zakupy oraz siłownię)
zapewnione ciepłe posiłki podczas zmiany
-szkolenia zawodowe
Pensja:
Lokalizacja: Maidstone
Firma: EPSN Workforce
Oferta pracy Pielęgniarka Instrumentariuszka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 734 razy | 04-01-2017