Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Para szuka pracy na wakacje

Para szuka pracy na wakacjeWitam, jestesmy dwojgiem młodych ludzi, Kasia(21 l.) i Sebastian (20 l.) szukamy pracy za granicą (wszystkie kraje) na okres wakacji, najchętniej przy zbiorach, w hotelach, restauracjach etc. Posiadamy oboje prawo jazdy kat B, bardzo dobrze znamy język angielski. Jestesmy bez nałogdów, uczciwi i chętni do wyjazdu od 1 lipca.

Pensja:
Lokalizacja: Tychy
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Para szuka pracy na wakacje może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 2489 razy | 22-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.