Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Orderpickers Kortrijk Heule

Orderpickers Kortrijk HeuleAgencja pracy KBTI Poland (cert. 9154) obecnie dla klienta w Kortrijk Heule w Belgii poszukuje osób na stanowisko Order Picker/ Operator BT w międzynarodowej firmie logistycznej z pełnym zakresem usług, działającej w branży spożywczej.

Obowiązki:
- zbieranie zamówień
- inne zadania logistyki magazynowej.

Wymagania:
- dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i / lub francuskim,
- doświadczenie na stanowisku Order Picker,
- elastyczność w pracy na zmiany,
- gotowość do pracy w chłodni (-20 stopni),
- własne zakwaterowanie w okolicach Kortrijk oraz własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.

Oferta:
- możliwość pracy w rozwijającej się firmie w Belgii,
- świetne środowisko pracy,
- praca w systemie dwuzmianowym z możliwością nadgodzin,
- świadczenia pracownicze, takie jak dodatek zmiany i / lub kupony na posiłki,
- zwrot kosztów podróży.
- wynagrodzenie 11.79 euro /h brutto

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: order picker/Kortrijk Heule
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pensja:
Lokalizacja: Kortrijk Heule
Firma: KbtiPoland
Kontakt
Oferta pracy Orderpickers Kortrijk Heule może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 687 razy | 07-02-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.