Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Opiekunka z francuskim niemieckim angielskim od zaraz

Opiekunka z francuskim niemieckim angielskim od zarazHR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Poszukujemy niepalącej Opiekunki dla Pani mieszkającej w miejscowości Hengelo (MP 7555), we wschodniej części Holandii. Podopieczna ma 79 lat, 170 cm wzrostu, waży 65 kg. Porusza się przy pomocy rollatora lub na wózku inwalidzkim. Doświadcza zawrotów głowy, przez co jest bardzo niepewna i niestabilna i potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Ma artrozę. Nie ma demencji, jest całkowicie kontaktowa. Noce przesypia spokojnie. Seniorka mieszka sama w parterowym domku. Lubi jeździć na zakupy, do muzeum czy na wizyty u przyjaciół. Co tydzień jeździ do kościoła. Jest to nasze sprawdzone, spokojne miejsce.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub angielskiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- prawo jazdy #8211; warunek konieczny

Nasza oferta:
- praca od zaraz na 2 miesiące
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie 1350 euro netto miesięcznie + premia świąteczna
- zwrot kosztów podróży 150 euro
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- stała opieka koordynatora
Pensja: 1350
Lokalizacja:
Firma: HRInvestment
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka z francuskim niemieckim angielskim od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

HRInvestment | Czytano 488 razy | 27-03-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.