Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Opiekunka do dziecka

Opiekunka do dzieckaWitam, mam na imię Magda mam 21 lat i szukam pracy jako opiekunka do dziecka w Doncaster. Moje doświadczenie to opieka nad młodszym rodzeństwem od małego, bardzo lubię dzieci, jestem spełniona w tym zawodzie.
Pozdrawiam. :)
Pensja:
Lokalizacja: Doncaster
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Opiekunka do dziecka może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

| Czytano 1381 razy | 09-02-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.