Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Opiekunka do 92-letniej kobiety, Luxemburg, 1000 euro netto

Opiekunka do 92-letniej kobiety, Luxemburg, 1000 euro nettoFRIGGA WORK (certyfikat 6737)
agencja pracy i agencja opiekunów osób starszych poszukuje na stanowisko

Opiekunka do 92-letniej kobiety, Luxemburg, 1000 euro (netto) FRIGGA WORK

Pracownik na terenie Luxemburga/opiekunka
Nr ref. KNP /26092011

Zlecenie długoterminowe minimalny czas pobytu 2-3 miesiące.

Wymagania:

- oferta kierowana do kobiet
- wiek Opiekunki 25 – 50 r. ż.
- dobra lub komunikatywna znajomość języka włoskiego bądź francuskiego
- komunikatywny niemiecki
- czynne prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi – mile widziane referencje
- cierpliwość
- wyrozumiałość
- pogodne usposobienie

Opis przypadku:

- kobieta w wieku 92 lat
Rodzina Podopiecznej szuka Opiekunki do Starszej Pani, która obecnie znajduje
się w Szpitalu.

Obowiązki Opiekunki:

- prowadzenie domu
- chodzenie na zakupy
- przygotowywanie oraz podawanie posiłków i napojów
- zawożenie Podopiecznej do Szpitala
- dotrzymywanie towarzystwa np. rozmawianie z Podopieczną
- pomoc we wstawaniu, ubieraniu się i rozbieraniu
- pomaganie Podopiecznej w codziennej toalecie
(higiena osobista np. przy kąpieli/prysznicu, myciu włosów)

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony
- opłatę wszystkich świadczeń ZUS, US itp.
- legalne zatrudnienie
( m.in.: ubezpieczenie, Druk A1)
- zwrot kosztów dojazdu do Luxemburga
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u Rodziny Podopiecznej

Oferta pracy na czas nieokreślony, najkrótszy czas pobytu to 2 - 3 miesiące.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie w j. niemieckim
FORMULARZA ON-LINE, UMIESZCZONEGO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ należy dołączyć aktualne zdjęcie: friggawork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."
Pensja: 1000 euro netto
Lokalizacja: Luxemburga
Firma: FRIGGA WORK
Oferta pracy Opiekunka do 92-letniej kobiety, Luxemburg, 1000 euro netto może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

| Czytano 5714 razy | 26-09-2011