Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Operator.kop-ładowarki, kierowca kat.B, C, Tspawacz mag

Operator.kop-ładowarki, kierowca kat.B, C, Tspawacz magOd 6 lat stolarz pcv i alu , 47 lat doświadczenie i rzetelność.Pełna dyspozycyjność , możliwość podjęcia pracy od 1 sierpnia.Interesuje mnie tylko i wyłącznie legalna praca.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Operator.kop-ładowarki, kierowca kat.B, C, Tspawacz mag może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1485 razy | 25-07-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.