Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Blizna
Blizna
Divepolska
Divepolska
Anusia90
Anusia90
Daria Nowakowska
Daria Nowakows
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Operator wózków widlowych

Operator wózków widlowych Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Nr ref.: OPERATOR_RADOMSKO/2015
Lokalizacja: Radomsko
Rodzaj pracy: Praca Tymczasowa

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- Silna motywacja do pracy
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Mile widziane doświadczenie w pracy w warunkach chłodniczych

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- System pracy 3 zmianowy (czterobrygadowy), praca po 7 godzin - płatne za cały etat
- Posiłki regeneracyjne
- Atrakcyjne wynagrodzenie: Podstawa + premia + dodatek za pracę w warunkach chłodniczych
- Dwie przerwy po 15 minut i jedna trwająca 30 minut
- Realizujemy dojazd na linii: Bełchatów-Radomsko-Bełchatów

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."
Pensja:
Lokalizacja: Radomsko
Firma: Agencja Pracy Select
Kontakt
Oferta pracy Operator wózków widlowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3435 razy | 15-01-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.