Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Operator maszyn produkcyjnych + forklift #8211; Bornem

Operator maszyn produkcyjnych + forklift #8211; BornemAgencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje operatorów maszyn produkcyjnych, którzy poosiadają doświadczenie pracy z wózkami widłowymi
Miejsce pracy: Bornem
Opis stanowiska:
-sprawdzanie jakości surowców
- przesuwanie worków ważących do 15 do 25kg
- przewożenie gotowych palet z produktem końcowym w wyznaczone miejsce.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka polskiego i/lub angielskiego (min. B2)
- własne zakwaterowanie w okolicach Bornem
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie pracy na wózkach widłowych
Oferta:
- możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienia,
- stawka 12.86 euro brutto/h + dodatki za pracę zmianową
- praca na 3 zmiany
- belgijska umowa.
Więcej informacji: +48 570 935 868
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując "Operator wózka widłowego-Bornem" . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pensja: 12,86
Lokalizacja: Bornem
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Operator maszyn produkcyjnych + forklift #8211; Bornem może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 158 razy | 21-07-2021