Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Operator koparki.Ladowarki

Operator koparki.LadowarkiBiegła znajomosc języka niemieckiego.30 lat pracy jako operator w tym 20 lat w Niemczech. Doświadczenie w burzeniu obiektów, w odwodnieniach terenów podmokłych oraz wykopów budowlanych.
Pensja:
Lokalizacja: Gdynia
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Operator koparki.Ladowarki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 857 razy | 29-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.