Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Nauczyciel wykładowca projektowanie stron internetowych

Nauczyciel wykładowca projektowanie stron internetowychFirma Szkoleniowa zatrudni wykładowce / trenera do przeprowadzenia zajęć z zakresu projektowania stron internetowych. Mile widziane doświadczenie oraz wykształcenie kierunkowe.
Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: Gloker
Kontakt
Oferta pracy Nauczyciel wykładowca projektowanie stron internetowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 6479 razy | 07-08-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ