Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Murarz-płytkarz

Murarz-płytkarzB d włoski. murarz-płytkarz, trzy letnie doświadczenie jako dekarz. montaż g-k, sufity systemowe. tynki tradycyjne, mp, gipsy, struktury itp. Mam 37l.poważne oferty. nie posiadam działalności, niestety. praca z zakwaterowaniem mnie interesuje.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Murarz-płytkarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 715 razy | 07-10-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.