Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Młody chłopak szuka pracy

Młody chłopak szuka pracyJestem młodym inteligentnym chłopakiem, chciałbym rozpoczac prace za granicą.

Interesuje mnie praca w fabrykach, halach, farmach czy hotelach. Potrafie dostosowac sie do róznych warunków i miejsc pracy, szybko nawiązuje kontakt z ludzmi w swoim otoczeniu jestem bardzo lubiany. Jezyk angielski znam w stopniu komunikatywnym, staram sie go caly czas doskonalic. Do swoich obowiązków podchodze zawsze odpowiedzialnie i starannie. Moge zapewnic mojego przyszłego pracodawce ze bedzie ze mnie w stu procentach zadowolony.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Młody chłopak szuka pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 2434 razy | 12-06-2011









Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:




® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.