Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Mechanik - monter darmowe zakwaterowanie i bonus do przelotu

Mechanik - monter darmowe zakwaterowanie i bonus do przelotuZakres obowiązków:

Projekt przemysłowy. Remont i udoskonalanie równolegle dwóch hali produkcyjnych. Montaż konstrukcji stalowych, stalowe obudowy do ochrony i stabilizacji maszyn, instalacja maszyn w obudowach. Składanie i montaż szyn transportowych do wózków (kolejki transportowe). Na podstawie rysunków technicznych wykonywanie prac przemysłowo mechanicznych jak i spawalniczych dotyczących powyższego.

Projekt będzie trwał około 5 miesięcy.

Wymagania stanowiska:

-znajomość języka angielskiego lub skandynawskiego dobra,
-doświadczenie w pracach spawalniczych,
-doświadczenie w pracach monterskich, ślusarskich, mechanicznych,
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich i elektronarzędzi,
-samodzielność,
-mile widziane uprawnienia Hot Work i Lifty (podnośniki),
-brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

-legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
-norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
-przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
-feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10, 2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
-pełne ubezpieczenie
-dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
-wynagrodzenie brutto 270 NOK/h,
-termin rozpoczęcia projektu - tydzień 8-9,
48h roboczych tygodniowo,
-darmowe zakwaterowanie,
-zjazdy do Polski ustalane indywidualnie co około 5-6 tygodni na 2 tygodnie,
-dofinansowanie pierwszego przyjazdu do 2000kr na podstawie okazania rachunku zakupu
Pensja: 270 NOK/h
Lokalizacja: Mosj#248;en
Firma: Jobforce
Kontakt 4u
cv@jobforce.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Jobforce | Czytano 90 razy | 19-02-2024