Strona główna >> Aktualności

Materace Nowy Sącz - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Materace Nowy Sącz - na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jakość snu oraz czas jego trwania ma znaczący wpływ na jakość życia. Odpowiednia ilość snu jest gwarancją dobrego samopoczucia, zapewnia regenerację organizmu, prawidłowe działanie narządów wewnętrznych oraz wpływa na koncentrację i wydajność w ciągu dnia. Jednym z głównych czynników, który rzeczywiście wpływa na przebieg nocnej regeneracji i odpoczynku jest dobrze dobrany materac. Na jakie parametry i cechy produktu należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie? Jak wybrać odpowiedni materac?

Co warto wiedzieć przy zakupie materaca?

Rynek oferuje wiele rodzajów materacy, dlatego trudno podjąć ostateczną decyzję i zdecydować się na konkretny model. Przy zakupie materaca przede wszystkim ważna jest jego odpowiednia jakość i funkcjonalność. Powinien zapewniać odpowiednią podporę dla kręgosłupa i stwarzać optymalne warunki dla zachowania naturalnej pozycji ciała podczas snu. Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na sprawdzonych producentów, jak marka Hilding. Producent oferuje najwyższej klasy produkty, które są dedykowane dla wszystkich, a szczególnie osób borykających się z bólami kręgosłupa oraz nieefektywnym snem. W wielu miastach można stacjonarnie zobaczyć oferowane przez producenta modele, na przykład materace w Nowym Sączu lub materace w Słupsku.

Dobry materac - jakie parametry są ważne?

Przy zakupie konkretnego modelu materaca, należy odpowiednio dobrać jego wielkość oraz twardość. Mniejszy wymiar będzie odpowiedni dla jednej osoby, natomiast dla par - ważne jest posiadanie większej ilości miejsca, co zwiększy komfort snu. Twardość materaca w dużej mierze zależna jest od wagi osoby, która z niego korzysta i osobistych preferencji.


Bardzo ważne jest wypełnienie materaca. Marka Hilding oferuje różnego rodzaju rodzaju wypełnienie:

  • materace sprężynowe - do ich produkcji wykorzystuje się sprężyny bonnelowe, kieszeniowe, a także najnowsze technologie jak sprężyny Multipocket oraz InterActive. Tego typu materace wykorzystują elastyczność punktową, która zapewnia odpowiednie podparcie dla ciała, co zwiększa jakość snu.

  • materace piankowe - zapewniają wysoki poziom elastyczności, dzięki dopasowaniu powierzchni materaca do kształtu ciała oraz obranej pozycji podczas snu. Wykorzystanie najwyższej klasy pianek, jak FloFom czy Visco oraz ich kolaboracji zapewnia odpowiednią wentylację i obieg powietrza.

  • materace hybrydowe - tego typu model łączy zalety materaca sprężynowego oraz piankowego. Sprawdzi się zarówno dla osób cięższych, jak i lżejszych. Wykorzystanie do jego produkcji sprężyn Multipocket oraz pianki Fusion zapewnia mu odporność na nacisk, co nie powoduje zmiany jego powierzchni.Materace medyczne - odpowiedź na najbardziej wymagające potrzeby

Marka Hilding specjalizuje się w tworzeniu materacy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Materace medyczne powstały z myślą o osobach, które potrzebują wyjątkowo stabilnej podpory podczas snu, dla zwiększenia jego komfortu i efektywności. Tego typu wyroby przechodzą przez rygorystyczne testy i badania, które pozwalają im uzyskać status wyrobu medycznego. Zapewniają szereg prozdrowotnych korzyści dla organizmu, dzięki odpowiedniej budowie.

  • Materac Rumba - wykorzystuje połączenie pianek Velvet Touch oraz Visko, co pozwala na maksymalne dopasowanie się do ciała, zapewniając jego regenerację i zmniejszenie napięcia mięśniowego,

  • Materac Makarena - do jego wytworzenia wykorzystano innowacyjne sprężyny Multipocket, które tworzą siedem stref twardości, a każda z nich odpowiada na potrzeby poszczególnych partii ciała.

  • Materac Fandango - jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cierpią na przewlekłe bóle kręgosłupa. Zapewnia doskonałą elastyczność i wparcie dla ciała.

Wyroby marki Hilding są jednymi z najlepszych na rynku. Odpowiadają na różne potrzeby, dzięki czemu można je dopasować do konkretnego problemu. Ich konstrukcje i odpowiednio dobrane surowce zostały skompletowane we współpracy ze specjalistami.


Artykuł partnerski.


~Gosc | Czytano 250 razy | 13-04-2021 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ