Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Magazynier (Sklep Internetowy) Waalwijk / Bez znajomości ang

Magazynier (Sklep Internetowy) Waalwijk / Bez znajomości angHOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749.

Aktualnie rekrutujemy dla naszego klienta, renomowanej firmy logistycznej, która zajmuje się sprzedażą przez Internet różnego rodzaju artykułów (główny asortyment: ubrania, obuwie, zabawki, ksiązki).

Lokalizacja: Waalwijk

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!

Czym się będziesz zajmować?

-Zbieraniem zamówień

- Sortowaniem i kontrolą jakości produktów

-Wprowadzaniem towaru do magazynu

-Przygotowywaniem towaru do wysyłki

Jakie są nasze oczekiwania?

-motywacja i chęć do pracy

Co oferujemy?

Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,

Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,

Darmowy dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego.

Możliwość długotrwałej współpracy,

Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,

Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,

Atrakcyjne wynagrodzenie

Dodatek wakacyjny i urlopowy,

Dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Pomagamy również w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem.

Cały proces rekrutacji odbywa się on-line!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (z informacją MAGAZYN WAALWIJK w tytule maila) na adres mailowy praca@hobij.pl

Prosimy również o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pensja:
Lokalizacja: waalwijk
Firma: PracaHobij
Kontakt 4u
praca@hobij.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


PracaHobij | Czytano 156 razy | 05-09-2022

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.