Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Magazyn - dla wszystkich z angielskim

Magazyn - dla wszystkich z angielskimAktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w magazynie na różnych stanowiskach (kompletowanie zamówień, wykładanie towaru, pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki).

Start: od zaraz

Wymagamy:

- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

- dobrej znajomości języka angielskiego (przynajmniej poziom B1- SPRAWDZAMY!)

- zaangażowania i motywacji

- prawa jazdy (mile widziane)

- gotowość do podjęcia pracy na długi okres

- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

- umowę na warunkach holenderskich

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie

- stawka 9.51 brutto/h

- wypłaty co tydzień

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)

Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru pod nr 10960
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: HolandiaJobs
Kontakt 4u
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres rafal@Holandiajobs.pl(w tytule MAGAZYN) lub kontakt pod numerem + 48 515 534 020 (pon.-pt. w godz. 10:00-16:00)
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


HolandiaJobs | Czytano 384 razy | 17-10-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ