Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Lekarz Anestezjolog

Lekarz Anestezjolog

A-Team Recruitment Sp. z o.o. S.K.A. jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.


Dla szpitali w Wielkiej Brytanii, poszukujemy


Lekarzy Anestezjologów

Lokalizacja: Północna Irlandia, Wielka Brytania


Zakres obowiązków:


- świadczenie usług w zakresie anestezjologii

Wymagania:


- specjalizacja z anestezjologii lub w trakcie specjalizacji  


- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie


- posiadanie dobrych umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy:


- Wynagrodzenie  30,000 GBP  -  80,000 GBP rocznie


- pracę w międzynarodowym zespole


- wsparcie na miejscu w relokacji


- wsparcie w procesie rejestracyjnym

Lokalizacja: Północna Irlandia, Wielka Brytania


Irlandia Północna jest intensywnie rozwijającym się państwem. Przyciąga przyjaznym nastawieniem mieszkańców, pięknem krajobrazu, wieloma atrakcjami z dziedziny rekreacji, sportu i turystyki.  Posiada jeden z najlepszych systemów edukacji w Wielkiej Brytanii, a lokalne szkoły gwarantują uczniom najlepsze wyniki.


Północna Irlandia Jest niezwykle komfortowym miejscem do życia, dzięki bliskiej odległości zarówno od Belfastu jak i Dublina (dynamicznie rozwijających się, największych miast).


Poszukujemy Lekarzy Anestezjologów dla jednego z największych pracodawców w Irlandii Północnej- Southern Trust, który został wytypowany jako jeden z najlepszych szpitali w rankingach w Wielkiej Brytanii.


 


Więcej informacji na:


ateamhr.com


 


Prosimy dodać klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)"

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
hrbc.4000678@es-candidate.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 454 razy | 22-05-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ