Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Lammers construction HL

Lammers construction HLUważajcie na tą firmę. Szukają spawaczy / monterów. Płacą 1500#8364; na rękę. Po wypowiedzeniu im pracy nakładają chore kary mimo iż wypowiedzenie zgodnie z prawem. Obóz pracy od 7 do 20. Ludzi mają za nic jak smiecie traktują.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Lammers construction HL może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 739 razy | 22-03-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.