Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Kucharz

KucharzSTRUDEL FACTORY, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Kucharz w Warszawie (Centrum) do przygotowywanego obiektu gastronomicznego ,,wypieki+wino,,

Obowiązki:
Zapewnienie właściwego przygotowania posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami
Nadzór nad zaopatrzeniem w półprodukty i surowce niezbędne do posiłków
Nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych i dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami
Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni
Zapewnianie czystości i gotowości oraz właściwego zastosowania sprzętu kuchennego
Przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny a w szczególności standardów HACCP, prowadzenie protokołów z higieny pracy

Wymagania:
Min 2 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza
Gotowośc do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dobra znajomośc systemy HACCP i BHP
Umiejętności organizacjine
Umiejętności pracy w zespole
Odpowiedzialnośc i sumiennośc
Aktualna książeczka dla celów sanitarnych
Referencje - preferowane

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Praca dwuzmianowa 220-280 godzin miesięcznie
Wynagrodzenie 14 zł/h, bezpłatne wyżywienie
Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Strudel Sp z o o
Oferta pracy Kucharz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

| Czytano 4973 razy | 07-05-2015