Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Korepetycje z języka ang. dla dzieci i dorosłych

Korepetycje z języka ang. dla dzieci i dorosłychZapewniam materiały do nauki oraz dostosowuje program do preferencji ucznia.
W trakcie lekcji kładę nacisk na to, aby lekcje były ciekawe, różnorodne oraz, aby przynosiły realne efekty językowe. Dzieci ze mną uczą się przede wszystkim praktycznych umiejętności używania języka angielskiego. Kładę bardzo duży nacisk na umiejętności swobodnego mówienia oraz komunikowania się. Twoje dziecko ze mną nauczy się lubić język angielski. Samo będzie używać wielu sformułowań oraz konstrukcji na co dzień w domu oraz z przyjaciółmi.
Lekcje odbywają się u mnie w domu w czasie dostosowanym do preferencji ucznia. Cena:10funtów, 60 min.
Pensja:
Lokalizacja: Mansfield
Firma:
Kontakt 4u
Ewa Malota 07857757166

Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 471 razy | 07-07-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.