Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Kierowca B, C, C+E lub inna praca od zaraz

Kierowca B, C, C+E lub inna praca od zarazWitam
Szukam pracy od zaraz na ternie całego UK. Mam 30 lat wbity kod 95 w prawku polskim CE nie posiadam tylko counter part ale do wyrobienia od zaraz. Szukam pracy jakiejkolwiek od zaraz. Jeśli ktoś mi pomoże ja się mu odwdzięczę.
Mieszkam w Peterborough ale moge się przenieść w każdej chwili w nowe miejsce.

Pensja:
Lokalizacja: Peterborough
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Kierowca B, C, C+E lub inna praca od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 870 razy | 06-04-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.