Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

master23.04
master23.04
ania
ania
Andrzej Bąk
Andrzej Bąk
gusia9118
gusia9118
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Kasjer/ka - Luboń praca od zaraz

Kasjer/ka - Luboń praca od zarazAgencja Pracy Tymczasowej Progres hr (certyfikat 5088), dla swojego klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

KASJER Luboń ok. Poznań

Oferta:- obsługa klienta

- obsługa kasy fiskalnej

- wykładanie towaru

- praca w Luboniu

- praca w dniach 27-29 maja (plus możliwe dalsze zlecenia)


Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidu
- ukończony 18 rok życia
- mile widziane doświadczenie w pracy na kasie


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: natalia.bartkowiak@progreshr.pl z dopiskiem "kasjer - Luboń" lub bezpośredni kontakt z naszym biurem: ul. Święty Marcin 73/5, Poznań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Oferta Pracy Tymczasowej.
Art. 19 g ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zmian.)
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Kasjer/ka - Luboń praca od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 6657 razy | 26-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.