Strona główna >> Francja >> Szukam pracy

Kafelkarz

KafelkarzSzanowni Państwo,
poszukuje pracy w charakterze pracownika fizycznego.

Od 10-ciu lat pracuje przy wykończeniach wnętrz, .Zajmuje się głównie wykończeniami wnętrz, (Austria Niemcy Polska) Jestem osobą uczciwą, rzetelną, odpowiedzialną i punktualną. Łatwo dostosowuje się do nowych warunków.Nie mam problemów alkoholowych.

W chwili obecnej szukam pracy w uczciwej firmie, lub współpracy z osoba prywatną (uczciwą). Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenia i kwalifikacje będą odpowiadać Państwa oczekiwaniom.
CV dostępne na życzenie.
Proszę o kontakt pod numerem telefonu 609230899 lub e-mail

Dysponuje:
- słaby niemiecki, angielski
- prawo jazdy
- samochód
- narzędzia


Pozdrawiam
Tomasz

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Kafelkarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 667 razy | 08-04-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ