Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Jesteśmy parą i szukamy pracy

Jesteśmy parą i szukamy pracyWitamy!!! Jesteśmy parą i poszukujemy pracy na halach produkcyjnych lub inne prace fizyczne-Dobrze wykonujemy powiężone nam obowiązki! Osoby, które mogą nam pomóc prośby o kontakt. Robert i Wiola.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Jesteśmy parą i szukamy pracy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

robsonxxx5 | Czytano 515 razy | 14-09-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2020 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ