Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

IT Service Desk z j. niemieckim lub francuskim lub niderland

IT Service Desk z j. niemieckim lub francuskim lub niderlandCPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 EU krajach posiadając łącznie sieć 44 biur, oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

IT Service Desk z j. niemieckim lub francuskim lub niderlandzkim lub duńskim

Opis stanowiska:
Pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów z obszaru IT
Pierwsza linia wsparcia technicznego
Kompleksowa obsługa zgłoszeń: od identyfikacji problemu do rozwiązania lub przekazania do odpowiedniej jednostki
Tworzenie, konfiguracja, zmiany haseł, kasowanie kont użytkowników
Aktywna współpraca z pracownikami innych działów
Przeprowadzanie mini szkoleń dla użytkowników dotyczących obsługi software/hardware
Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Biegła znajomość języka niemieckiego lub francuskiego lub niderlandzkiego lub duńskiego
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (helpdesk, customer service, welcome center) nie jest wymagane (pracodawca zapewnia szkolenia) ale będzie stanowiło duży atut
Nastawienie pro klienckie
Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
Ogólna wiedza na temat Windows, Office, Active Directory, Outlook 2003/2010, WAN/LAN będzie dodatkowym atutem
Wysoki poziom umiejętności analitycznych

Firma oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Nowoczesne środowisko pracy
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
Profesjonalne szkolenia
Samodzielną i odpowiedzialną pracę
Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

Pensja:
Lokalizacja: Poznan
Firma:
Oferta pracy IT Service Desk z j. niemieckim lub francuskim lub niderland może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

| Czytano 4957 razy | 31-07-2014