Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Inżynier walidacji

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - producenta maszyn dla branży farmaceutycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER

(k/m), Belgia

Miejsce pracy: Belgia, Wommelgem

Opis stanowiska:

  • praca w firmie projektującej i produkującej maszyny do wytwarzania farmaceutyków doustnych (tabletki, kapsułki)

  • tworzenie dokumentacji walidacyjnej projektu i wprowadzanie w życie protokołów walidacji zarówno dla instalacji testowych w Wommelgem jak i dla właściwego sprzętu w miejscu instalacji

  • uczestnictwo w spotkaniach zespołu projektowego oraz w spotkaniach z innymi działami związanych z różnymi aspektami walidacji (również poza siedzibą firmy)

  • zarządzanie czasem przewidzianym na różne zadania i raportowanie statusu managerowi oprogramowania i walidacji

  • udoskonalanie dokumentacji i konsultowanie ulepszeń z innymi działami

  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami na całym świecie w celu omówienia dokumentacji walidacyjnej

  • uczestnictwo w spotkaniach przeglądowych w innych oddziałach firmy w celu ustalania standardów walidacji dla wszystkich placówek

Wymagania:

  • tytuł magistra inżynierii mechanicznej, elektrycznej, chemicznej lub bioinżynierii lub wieloletnie udokumentowane doświadczenie w tej branży

  • doświadczenie jako inżynier walidacji w branży farmaceutycznej lub spożywczej

  • umiejętność tworzenia dokumentacji walidacyjnej i utrzymywanie wysokich standardów pracy

  • umiejętność kierowania zespołem inżynierów, zdolności analityczne do zarządzania skomplikowanymi projektami walidacji

  • nastawienie na ciągłe poszukiwanie możliwości ulepszeń by sprostać wymaganiom koncernów farmaceutycznych

  • wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy z różnymi działami

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie, piśmie i czytaniu

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word i Excel)

  • dobra znajomość standardów walidacji: GAMP5, FDA

  • pozytywne nastawienie do podróży służbowych (w sumie mniej niż 12 tygodni w skali roku, jednorazowo na okres maksimum 2 tygodni)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę na stałe

  • opiekę polskiego koordynatora

  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

  • premia roczna w wysokości 8,27% rocznych zarobków brutto

  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 80EUR tygodniowo

  • ubezpieczenie płatne przez pracownika około 7,5 EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja: Wommelgem
Firma: Link2europe
Oferta pracy Inżynier walidacji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 562 razy | 09-08-2016