Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Inżynier Technolog

Inżynier TechnologDla naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. ref. IT_0611_OW_I

Obowiązki:
- Prowadzenie procesu wdrożenia i uruchomienia urządzeń, od koncepcji poprzez monitorowanie dostawcy, aż po instalację oraz w fazie produkcyjnej
- Przygotowanie dobrze zdefiniowanych, standardowych procedur szkolenia, obsługi, ustawiania; przygotowanie planów kontroli, diagramów przepływu, PFMEA, planów utrzymania (wsparcie służb utrzymania ruchu)
- Wsparcie procesu ADP (Advanced Development Process), fazy rozwojowej i produkcyjnej, ciągłego doskonalenia i działań obniżających koszty
- Przekazywanie / wymiana doświadczeń z partnerami w innych lokalizacjach dywizji Delphi Thermal
- Prowadzenie aktualnych planów wydajności maszyn

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)
- Umiejętność rozwiązywania problemów
- Znajomość zagadnień związanych z jakością
- Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
- Doświadczenie w zagadnieniach związanych z klimatyzacją
- Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- Zdolności organizacyjne
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferta:
- Umowa o pracę
- Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku
- Pakiet socjalny
Pensja:
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Firma: pgbhr
Oferta pracy Inżynier Technolog może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 6265 razy | 29-07-2011