Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Hydraulik Szwecja

Hydraulik SzwecjaAgencja Recrew Hr, dla jednego z Klientów, poszukuje osób na stanowisko:

HYDRAULIK
GoteborgOpis stanowiska:

#8226; praca na budowach osiedli mieszkalnych lub na dużych obiektach jak szpitale, szkoły

#8226; montaż instalacji grzewczo-sanitarnych

#8226; montaż instalacji wodno-kanalizacyjnychWymagania:

#8226; umiejętność montażu instalacji hydraulicznych

#8226; mile widziane osoby, które by chciały wyjeżdżać w grupachZapewniamy:

#8226; długoterminowe kontrakty

#8226; szkolenie wprowadzające

#8226; możliwość wypracowania dodatkowych godzin

#8226; stałą opiekę koordynatora na miejscu

#8226; opiekę administracyjną związaną z zatrudnieniem

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV!Prosimy o dodanie klauzuli:1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.

INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH

1.Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)

2.Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Pensja:
Lokalizacja: Goteborg
Firma: Recrew
Kontakt
Oferta pracy Hydraulik Szwecja może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 716 razy | 16-11-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.