Strona główna >> Aktualności

Flow pack: co to jest i jaką maszynę pakującą wybrać?

Flow pack: co to jest i jaką maszynę pakującą wybrać? W wielu gałęziach przemysłu konieczne jest wykorzystanie opakowań nieprzepuszczających powietrza. Nową technologią, która dopiero co zyskuje na popularności jest Flow Pack. Rozwiązanie to charakteryzuje się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością, ale i również wytrzymałością na najwyższym możliwym poziomie. W tym artykule omówimy czym Flow Pack jest oraz jaką maszynę pakującą wybrać.

Flow pack - co to jest?

Opakowanie, które uzyskujemy w technologii flowpack charakteryzuje się zerową przepuszczalnością powietrza, ale i również wysoką wytrzymałością. W porównaniu do standardowych opakowań termokurczliwych zachowują estetyczny wygląd. Z użyciem tej technologii możemy pakować produkty z segmentów kosmetycznych przemysłowych oraz farmaceutycznych. Warto również zwrócić uwagę, że Flow Pack zyskuje rosnącą popularność w przemyśle żywnościowym jako doskonały sposób na pakowanie pożywienia z krótkim terminem przydatności. W zależności od wyboru urządzenia, we flow packach możemy zapakować produkty o różnej wielkości oraz długości.

W wyżej wspomnianej technologii korzystamy z maszyn pakujących poziomych oraz pionowych. Poziome pakowanie polega na modelowaniu rękawa z folii, a następnie umieszczenie docelowego artykułu oraz zgrzanie worka w celu konstrukcji pakowania. Jeżeli zwracamy uwagę na pakowanie pionowe, to przede wszystkim mówimy tutaj o artykułach świeżych lub mrożonych. Decydując się na ten wariant, konieczna jest obecność dozownika.

Poziome maszyny typu flowpack charakteryzują się nieocenioną wręcz wydajnością. Bez trudności można ustawić je w sposób zgodny z naszym zapotrzebowaniem, przez co możliwe jest pakowanie produktów pochodzących z różnych branż. Możemy zapakować małe wyroby oraz pakiety kilku produktów. Warto również wspomnieć o szybkości samego procesu, ponieważ w godzinę możliwe będzie przygotowanie nawet kilkuset opakowań.

Maszyny flow pack – na co zwrócić uwagę

Jeżeli chcemy zdecydować się na maszyby flow pack – najlepiej będzie poznać opinię eksperta, który określi nasze zapotrzebowanie oraz wybierze model najbardziej odpowiedni dla profilu naszej działalności. Chcielibyśmy zniechęcić do samodzielnego wyboru, ponieważ sprzęt do technologii flow pack jest drogi, więc możliwość nieudanego zakupu nie powinna wchodzić w grę.

Zainteresuj się ofertą sprawdzonego sprzedawcy!

Jeżeli interesują cię maszyny pakujące flow pack, uważamy, że warto zainteresować się ofertą zaufanego producenta, czyli ZnakPak. Firma ta zajmuje się sprzedażą profesjonalnych sprzętów, które sprawiają, że prowadzenie działalności przemysłowej staje się o wiele prostsze. W ich bogatym asortymencie odnajdziesz w pełni funkcjonalne sprzęty pakujące, wykonane z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły. Jeżeli jesteś zainteresowany ceną, zachęcamy do zawarcia kontaktu z biurem obsługi klienta. Po wysłaniu wiadomości przedstawiciel przekaże dokładną ofertę ze szczegółowym cennikiem. Zainwestuj w najnowszą technologię. Twoje przedsiębiorstwo stanie się jeszcze bardziej wydajnie, niż to miało miejsce dotychczas.

Artykuł partnerski.


~Gosc | Czytano 2821 razy | 27-01-2022 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.