Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Elektryk Niemcy

Elektryk NiemcyELEKTRYK NIEMCY - LANDSHUT, REGENSBURG, BIELEFELD

Wymagania:

- kierunkowe wykształcenie,
- praktyczne doświadczenie,
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- własne auto.
- aktualne uprawnienia do 1kV (certyfikat przetłumaczony na język niemiecki)
- układanie domowych instalacji, osadzanie puszek, układanie kabli, przygotowanie linii kablowych do podłączenia, montaż osprzętu elektrycznego, zmontowanie szaf sterowniczych, serwis i naprawa.Oferujemy:

- 35 godzinny tydzień pracy,
- wynagrodzenie 1525 - 1900 euro netto,
- możliwość nadgodzin,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania.


Osoby zainteresowanie powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres: info@jcgroup.pl w temacie wpisując "Elektryk - Niemcy" Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Pensja: 1525 - 1900 euro netto
Lokalizacja:
Firma: Jcgroup
Kontakt
Oferta pracy Elektryk Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 8941 razy | 29-06-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.