Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Dyrektor zespołu szkolno - przedszkolnego,

Dyrektor zespołu szkolno - przedszkolnego, Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi, poświęcasz się zapewnieniu najlepszej edukacji i opieki dla uczniów, przodujesz w przywództwie w środowisku współpracy i wspierasz pozytywne relacje, chcemy, abyś był częścią naszego zespołu! Jest to szkoła dla dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym. Placówka powstała, aby wspierać i oferować uczniom kontynuację edukacji do 8 klasy. Od wybranego kandydata oczekujemy praktycznego doświadczenia w pedagogice, zarządzaniu placówką i gotowości podjęcia pracy od września 2022 r. Dyrektor jest kluczem do sukcesu zespołu szkolno-przedszkolnego. Utrzymuje relacje z rodzicami, dziećmi, nauczycielami i społecznością. Ta pozycja wymaga wysokoenergetycznej osoby z duchem przedsiębiorczości oraz pasją do edukacji od 3 lat.
OBOWIĄZKI W PRACY:
Kierowanie zespołem szkolno-przedszkolnym. Odpowiedzialność za realizację programu nauczania i ogólne funkcjonowanie placówki, rekrutację uczniów, relacje z rodzicami i społecznością, nadzór i rozwój personelu, oraz zarządzanie placówką.
KWALIFIKACJE:
Wymagane jest uzyskanie stopnia licencjata z zakresu wczesnej edukacji, rozwoju dziecka. doświadczenia zawodowego w pracy z małymi dziećmi w wieku od 3 lat, w tym w administracji szkolnej. Znajomość i zgodność z wymogami prawa oświatowego. Skuteczne umiejętności organizacyjne i zarządzanie Placówką min. 5 lat Wymagana znajomość obsługi komputera
DOŚWIADCZENIE:
Znajomość zasad i zadań wczesnej edukacji. Wybrany kandydat wykaże wysoki stopień uczciwości, w tym między innymi poufność informacji o firmie, studencie, rodzinie i pracownikach, zgodnie z wymogami zarówno polityki firmy, jak i prawa krajowego. Zrekrutuje wykwalifikowany personel do pomocy.
KORZYŚCI:
Konkurencyjne wynagrodzenie. Ubezpieczenie medyczne, Płatne wakacje, Zniżki na opiekę nad dziećmi. Pomoc edukacyjna. Firma jest pracodawcą zapewniającym równe szanse każdemu do złożenia wniosku. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: wanda468
Oferta pracy Dyrektor zespołu szkolno - przedszkolnego, może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

wanda468 | Czytano 686 razy | 03-10-2021