Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Dwójka młodych ludzi z Krakowa szuka Pracy !!

Dwójka młodych ludzi z Krakowa szuka Pracy !!Dwójka młodych ludzi szuka pracy. Jesteśmy w wieku 21 lat. Podejmiemy się każdej pracy. Jesteśmy osobami komunikatywnymi, łatwo nawiązujemy znajomości. Biegle posługujemy się językiem angielskim. Interesowała by nas praca na miesiąc(lipiec) z możliwością zostania na dłużej.
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Dwójka młodych ludzi z Krakowa szuka Pracy !! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1312 razy | 12-05-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.