Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Doświadczony monter płyt g/k

Doświadczony monter płyt g/kWitam.pilnie poszukuje pracy przy montażu płyt g/k. posiadam 8-letnie doŚwiadczenie, głównie przy budowach centrów handlowych.mam 32 lata jestem samodzielnym fachowcem gotowym wyjechać i podjĄć prace od zaraz.jestem osobĄ nie pijĄcĄ alkoholu i niekonfliktowĄ na życzenie chętnie przeŚlę cv i odpiszę na wszelkie pytania.
pozdrawiam
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: sylwiahaga
Kontakt
Oferta pracy Doświadczony monter płyt g/k może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 1019 razy | 31-08-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.