Strona główna >> Aktualności

Długoterminowe pożyczki dla zadłużonych

Długoterminowe pożyczki dla zadłużonych Długoterminowe pożyczki dla zadłużonych oferowane są przez firmy parabankowe osobom bez zdolności kredytowej. Z takiego zobowiązania możemy skorzystać, gdy nie przysługuje nam pożyczka w banku, a pilnie potrzebujemy pieniędzy. Dzięki ofertom firm pożyczkowych, możemy w szybkim czasie pozyskać gotówkę na pokrycie ważnych wydatków lub spłatę zaległości.

Długoterminowe pożyczki na raty dla zadłużonych udzielane są w oparciu o uproszczone procedury. Biorąc tego typu zobowiązanie, nie musimy obawiać się dopełnienia wielu formalności. Zazwyczaj wystarczy złożenie wniosku, potwierdzenie tożsamości i danych z dowodu osobistego. Przy wyższych kwotach może okazać się, że parabank poprosi nas o potwierdzenie dochodów. Wówczas należy wypełnić oświadczenie o dochodach i udostępnić wyciągi z konta, zaświadczenie o pracodawcy lub dokument potwierdzający pobieranie świadczenia, np. renty.


Długoterminowe pożyczki dla zadłużonych — warunki

Aby zaciągnąć chwilówki dla zadłużonych, musimy spełnić kilka podstawowych zasad. Wnioskodawca musi być osobą pełnoletnią z polskim obywatelstwem, stałym adresem zamieszkania i ważnym dowodem osobistym. Jak sama nazwa wskazuje, takie zobowiązania udzielane są dłużnikom. Oznacza to, że pożyczki udzielane są nawet osobom z komornikiem i negatywną historią w BIK, czy też wpisanym do KRD. Dzięki pożyczkom dla zadłużonych możemy uiścić zaległe raty lub pokryć ważne wydatki. Zaciągając pomoc finansową w parabanku, nie musimy ujawniać celu, na jaki chcemy przeznaczyć pozyskane środki.


Jak wnioskować o pożyczki dla zadłużonych?

Wniosek o długoterminowe pożyczki na raty możemy złożyć podczas osobistej wizyty w placówce, telefonicznie lub online. W przypadku ostatniej opcji oszczędzamy czas i minimalizujemy formalności. Wystarczy wypełnienie wniosku przez internet i potwierdzenie tożsamości przelewem na symboliczną kwotę. Decyzja pożyczkowa jest ujawniania podczas rozmowy z konsultantem, SMS-em lub e-mailem na podany we wniosku adres.


Jak wypłacić środki z pożyczki, gdy mamy komornika?

Parabanki wprowadzają do swoich ofert możliwość pobrania gotówki z pożyczki dla zadłużonych na kilka sposobów. Jeśli obawiamy się przejęcia środków przez komornika, który prowadzi egzekucję na koncie, możemy wybrać wypłatę w domu podczas wizyty agenta lub czek GIRO. Druga opcja polega na udaniu się do wybranej placówki pocztowej, okazaniu dowodu i podaniu hasła, które otrzymamy SMS-em od parabanku. Po zgodności wszystkich danych, pracownik Poczty Polskiej wypłaci na gotówkę do rąk własnych.

Artykuł partnerski


~Gosc | Czytano 1118 razy | 09-11-2020 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.